top of page
Fotografia Portretowa | Portret Biznesowy
  • fotografia biznesowa

  • portret korporacyjny

  • portret studyjny

  • portret środowiskowy

Zdjęcia portretowe to gatunek fotografii nieposiadający określonych ram czy stylu. Istnieje wiele podejść i klasyfikacji, ale łączy je jedno - to człowiek jest głównym tematem, istotą ujęcia, stąd każda sesja portretowa staje się na swój sposób indywidualna i wyjątkowa. Nie można jednak zapominać, że oprócz fotografowanego, dopełnieniem każdego kadru jest sceneria. W zależności od celu, jaki chcemy osiągnąć zdjęciem – odwzorowanie realne czy korzystne, wybór otoczenia jest niesłychanie ważny. Dlatego też pełne zaangażowanie fotografa oraz umiejętność nawiązania relacji z modelem, już na etapie planowania sesji, stanowią bezpośrednie przesłanki sukcesu. Dopiero wytworzenie odpowiedniej atmosfery, pozwala ukazać to co najważniejsze – gest, spojrzenie, emocje, skupienie czy uwagę. 

 

Nasze doświadczenie, umiejętności aranżacyjne oraz kreatywność są gwarancją kompleksowej i profesjonalnej sesji, która - w zależności od oczekiwań Klienta – zawsze wymaga indywidualnego podejścia. 

W portrecie korporacyjnym nadrzędnym celem jest przedstawienie fotografowanego w taki sposób, aby u odbiorcy wywołać określone emocje, najczęściej zaufania i wiary w profesjonalizm. Materiały z biznesowych sesji portretowych znajdują zastosowanie przede wszystkim w publikacjach firmowych, na stronach internetowych oraz w mediach. Portret biznesowy musi być po prostu dokonały w swej prostocie, bez zbędnych dodatków artystycznych.

 

bottom of page